Hakkımızda Biz Kimiz ?
Yapı Yol Trafik İşaretleri San İnş ve Malz Tic Müh Ltd Şti

   YAPI YOL TRAFİK İŞARETLERİ SAN. İNŞ.ve MALZ. MÜH.TİC. LTD. ŞTİ. (YYT)'nin kurucusu olarak 25 yıl Karayolları Genel Müdürlüğünün çeşitli Bölge Müdürlüklerinde İnşaat Mühendisi ve Başmühendis olarak, Yol Yapım, Yol Bakım ve Trafik İşaretleme Mühendisliklerinde görev yaptım. 2004 yılında emekli olarak kamu sektöründeki hizmetlerimi noktaladım.

   Yol ve Yol Güvenliğinin sağlanması ve geliştirilmesi için; yatay, düşey ve ışıklı işaretlerle sürücü ve yayaların önceden uyarılması hususunda hala yapılması gerekenlerin var olduğu düşüncesindeyim.

   Bu düşüncelerle, KGM ve özel sektörde elde ettiğim 28 yıllık  bilgi ve birikimle 2007 yılında (YYT)'yi kurarak bu sektördeki hizmetlerime kendi firmamla devam etmeye karar verdim. 

   Kaynakların sınırlı olduğu ülkemizde, ihtiyaçların karşılanması, yaşanan sorunlara doğru çözümlerin bulunması, bulunan çözüm önerilerinin ise ekonomik, estetik ve hizmete uygun olması zorunluluğu, bu açıdan önem arzetmektedir.

   Hizmet üretiminde  en büyük sermayemiz uzun yıllar birlikte çalıştığımız deneyimli, özverili, işinin ehli arkadaşlarımızdır. Onların takım ruhuyla çalışması, her geçen gün kendilerini geliştirmeleri, dayanışmaları ve başarmalarıdır.

   Bu arkadaşlarımızla; bu güne kadar, Karayolları, Belediyeler, Limanlar, Hava Limanları, Organize Sanayi Bölgeleri ve AVM'lerin Rezidans'ların, Sitelerin, Yatay ve Düşey Trafik İşaretleme Projelerinin Yapımı ve Uygulamalarını ve Sanayi Kuruluşlarının İş Güvenliğine yönelik Yatay ve Düşey İşaretleme Projelendirmeleri ile Uygulamalarını başarıyla tamamladık.

   Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da çözüm ortağı olarak, en ekonomik ve doğru çözümleri, sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip eden  firmamızla bulabileceğiniz düşüncesiyle,

Saygılar sunarız.

Aydın NOGAY
İnşaat Mühendisi
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

                                                                             

Başa Dön